Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Treść ogłoszenia

Po 2 latach poszukiwań Leszek znalazł gitarzystę Marcina, człowieka z głową pełną genialnych pomysłów, który idealnie wpasował się w materiał zespołu. Miesiąc później do gitarzystów dołączyli Adam - perkusista i Marcin - wokalista.
Wreszcie projekt Baliama ruszył, mało tego, wszyscy razem połknęliśmy bakcyla, a próby były naładowane niesamowitą energią !!!
Powstały pierwsze teksty, zmiany w aranżacjach, gotowe numery. Dwa tygodnie po przyjściu moim i Adama, do grupy dołączył... Marcin - basista, który swym mocnym brzmieniem dodał muzyce Baliamy niesamowitej mocy ! Pod koniec listopada 2009 roku, już w pełnym składzie zamknęliśmy się w sali prób, tworząc materiał na nasze pierwsze demo. 22 lutego 2010 roku odwiedziliśmy rybnickie studio NO FEAR, w którym zarejestrowaliśmy materiał demo. Materiał wydaliśmy własnymi siłami.
Po dziewięciu miesiącach działalności, Baliama zostaje wyróżniona... decyzją jury festiwalu w Brzeszczach, zdobywa 1 miejsce wygrywając przegląd młodych zespołów.... lecz aby zachować równowagę światła i cienia, złym trafem poważnemu wypadkowi uległ perkusista Baliamy, co spowodowało zawieszenie działalności koncertowej zespołu, aż do stycznia 2011 roku. Jesienią nastąpiły zmiany personalne w składzie, nowym basistą po dłuższych poszukiwaniach został Zbychu, który z marszu wkomponował się w muzykę i skład Baliamy.
Początek nowego roku to koncerty w nowym składzie, miedzy innymi trasa z Jelonkiem. Grupa zaprezentowała też nowe numery, które zostały przygotowane w czasie rekonwalescencji pałkera. Dalsze plany to kolejne koncerty, udział w festiwalach oraz planowane wejście do studia na jesień-zimę 2011 roku.
Cena: 10.00 zł

Kontakt

Informacje: http://baliama.strefa.pl/
Miejscowość: Kraków
BALIAMA - muzyka XXI wieku